«Ак Барс» вийшов до півфіналу Східної конференції КХЛ

КАЗАНЬ, 6 мар — Р-Спорт, Вадим Кузнецов. Хокеїсти казанського «Ак Барса» завдали поразки екатеринбургскому «Автомобілісту» і вийшли у другий раунд плей-офф КХЛ.

П’ятий матч серії до чотирьох перемог, що відбувся у Казані в п’ятницю, завершився з рахунком 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) на користь господарів льоду, у складі яких двічі відзначився Оскар Меллер (1-а і 20-а хвилини). Ще одну шайбу закинув Кирило Петров (34). У «Автомобіліста» голи на рахунку Віталія Попова (6) і Тобіаса Виклунда (42).

Вже на першій хвилині окрилений підтримкою вболівальників «Ак Барс» відкрив рахунок. Меллер забив після швидкої контратаки за участь Джастіна Азеведо. Тут же казанці отримали шанс збільшити перевагу, але не реалізували більшість, а на 6-й хвилині пропустили самі. Помилкою захисників господарів скористався Попов — 1:1. Уральці стримували атаки «Ак Барса» і самі відповідали гострими випадами, і все ж на 20-й хвилині казанці домоглися свого. Меллер кидком з середньої дистанції застав зненацька Якуба Коваржа.

Другий період активніше розпочав «Ак Барс», а відразу після того, як Петров зробив рахунок 3:1, арбітри вилучили двох гравців у складі «Автомобіліста», надавши казанцям шанс зміцнити свою перевагу. Але Kovář показав надійну гру, а незабаром в ситуації 5 на 3 грали вже уральці.

На 42-й хвилині Віклунд зробив рахунок 3:2, причому в цей момент у «Автомобіліста» було на льоду шість польових гравців. Гості могли зрівняти рахунок за 4 хвилини до кінця третього періоду, коли у «Ак Барса» був вилучений Володимир Денисов, але в цей момент порушив правила і гравець уральців. «Барсам» вдалося втримати переможний рахунок.

Рахунок в серії став 4-1 на користь «Ак Барса». Раніше до півфіналу Східної конференції вийшов чинний володар Кубка Гагаріна — магнітогорський «Металург».