Ковзаняр Кулижников виграв другу дистанцію 500 м на етапі КМ

МОСКВА, 8 лютого — Р-Спорт. Російський ковзаняр Павло Кулижников виграв дистанцію 500 метрів на спринтерському етапі Кубка світу, який проходить в голландському Херенвені.

Кулижников пробіг дистанцію за 34,62 секунди. Другим став Мо Тхе Бом з Південної Кореї (34,94), третім німець Ніко Мулі (35,06). Росіяни Руслан Мурашов (35,12) і Олексій Єсін (35,30) стали 4-м і 11-м відповідно. Перший забіг на 500 метрів, який пройшов в суботу, виграв також Кулижников.

У жінок на дистанції 500 м в неділю виграла німкеня Юдіт Хессе (38,19), другою була Лі Сан Хва з Південної Кореї (38,21), третьою — Тяйше Унема з Нідерландів (38,23). Кращою з росіянок стала Ольга Фаткулина (38,96), посіла тринадцяте місце. Юлія Козирєва (39,56) і Надія Асєєва (39,65) показали 18-й і 19-й результати відповідно.