Росіянин Павліченко переміг на ЧЄ з санного спорту в Сочі

СОЧІ, 1 мар — Р-Спорт, Олег Богатов. Російський саночник Семен Павліченко переміг на суміщеному з етапом Кубка світу чемпіонаті Європи, який проходить в Сочі.

Павліченко переміг з результатом 1 хвилина 44,020 секунди. Друге місце посів росіянин Олександр Перетягін (+0,232). Третім став німець Фелікс Лох (+0,319).

Ще один представник Росії Степан Федоров став 7-м (6-й в заліку ЧЄ), Максим Аравін — 9-му (8), Євген Воскресенський — 26-м (24).

Змагання в Сочі завершаться в неділю.

В середині лютого Павліченко виграв золоту медаль на чемпіонаті світу в Сігулді (Латвія). Раніше вітчизняний спортсмен піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу на цьому турнірі 34 роки тому — у 1981 році золоту медаль світової першості вигравав Сергій Данілін.