Баскетболісти «Хімок» виграли свій другий Кубок Європи

Зустріч, що пройшла в середу в Хімках, завершилася з рахунком 83:64 (27:18, 18:12, 23:16, 15:18) на користь господарів майданчика. У першому матчі підмосковний клуб також переміг з рахунком 91:66. Баскетбольный мяч Баскетболісти підмосковних «Хімок» завоювали свій другий Кубок Європи, обігравши у матчі-відповіді фіналу іспанську «Гран-Канарія».

Зустріч, що пройшла в середу в Хімках, завершилася з рахунком 83:64 (27:18, 18:12, 23:16, 15:18) на користь господарів майданчика. У першому матчі підмосковний клуб також переміг з рахунком 91:66. Найбільший внесок в успіх «Хімок» вніс Джеймс Огастін, що набрав 18 очок, по 16 очок на рахунку Тайриса Райса і Пола Девіса, який оформив дабл-дабл, додавши до набраними очками 10 підбирань. У «Гран-Канарія» найрезультативнішим гравцем став Уолтер Таварес з 17 балами.

Матчу передувала хвилина мовчання за жертвами землетрусів в Непалі, але навіть ця сумна подія не могло вплинути на атмосферу свята, що панує на арені. Незважаючи на солідну перевагу після першої гри, химчане не стали поводитися поважно, захопивши ініціативу з перших хвилин. Тайрис Райс у своєму стилі розганяв атаки, а Пол Девіс був незрівнянний у грі під щитами. В атаці у господарів виходило все: і дальні кидки, і проходи, і навіть найкрасивіший «алей-уп» у виконанні Огастина глядачі побачили вже в першій чверті.

У другому відрізку зустрічі відрив «Хімок» став двозначним, і навіть мало-мальськи інтрига зустрічі остаточно випарувалася. Відмінно увійшов у гру пропустив багато часу з-за травми Марко Попович, роздаючи результативні передачі направо і наліво. Гості збивалися на дальні кидки, які у них зовсім не йшли, зате снайпери «Хімок» часу дарма не втрачали. У підсумку до великої перерви розрив між командами досяг 15 очок.

Друга половина перетворилася на бенефіс гравців «Хімок», які усвідомлюючи наближення тріумф, намагалися забивати м’ячі як можна гарніше, і це їм вдавалося. Ні про яку розслабленість не було й мови, а MVP (найцінніший гравець) сезону Райс раз за разом забивав складні кидки з-під щита. З його проходами по красі міг зрівнятися хіба що божевільний данк Девіса з розворотом на 180 градусів.

З перемогою в Кубку Європи підмосковні баскетболісти також вибороли путівку до розіграшу Євроліги на наступний сезон.