«Кубань» перемогла ЦСКА і вийшла у фінал Кубка Росії з футболу

Півфінальний матч, що відбувся в середу в Краснодарі, завершився з рахунком 1:0 на користь «Кубані». Єдиний м’яч на 71-й хвилині забив форвард краснодарців Угу Алмейда. Футбольный мяч Футболісти краснодарської «Кубані» пробилися у фінал Кубка Росії, обігравши московський ЦСКА в півфіналі турніру.

Півфінальний матч, що відбувся в середу в Краснодарі, завершився з рахунком 1:0 на користь «Кубані». Єдиний м’яч на 71-й хвилині забив форвард краснодарців Угу Алмейда.

Перші хвилини пройшли за територіальної переваги краснодарців, які намагалися придушити армійців активним пресингом. В результаті одній із затяжних атак пішов навіс в штрафний майданчик, де оборонець «Кубані» Шандао головою вразив ворота гостей, однак арбітр миттю раніше зафіксував офсайд. Незабаром вже Тоні Шуніч завдав аналогічний удар з близької відстані, але в цей раз ЦСКА виручив Ігор Акінфєєв, витягнув м’яч з-під поперечини.

Поступово «червоно-сині» вирівняли гру і все частіше стали використовувати вільні зони в захисті «Кубані». Однак і армійцям, і краснодарців бракувало точної передачі в завершенні, і більшість атак захлинався на підступах до штрафного. Після перерви команда Леоніда Кучука знову заволоділа ініціативою, затерроризировав захист ЦСКА низкою навісів і прострілів у воротарський.

У результаті один із таких прострілів приніс результат. М’яч заметушився у штрафному і відскочив до Алмейді, який в упор «розстріляв» Акінфєєва — 1:0. Решта 20 хвилин основного часу пройшли під диктовку москвичів, які понеслися вперед великими силами. Однак як не тиснули вони, але рахунок залишився незмінним, і «Кубань» вийшла у фінал Кубка Росії.

У фіналі Кубка Росії, який пройде 21 травня в Астрахані, «Кубань» зіграє з московським «Локомотивом».