Волейболістки «Динамо-Казань» стали чемпіонками Росії

Гра, що відбулася в середу в Москві, завершилася з рахунком 3-2 (26:28, 25:16, 25:19, 20:25, 15:6) на користь волейболісток казанської команди. Рахунок в серії до трьох перемог став 3-0 на користь «Динамо-Казань».Волейболистки Динамо-Казань,Архивное фотоКазанське «Динамо» перемогло в чемпіонаті Росії з волейболу серед жіночих команд, здобувши перемогу у фінальній серії над одноклубницами з Москви.

Гра, що відбулася в середу в Москві, завершилася з рахунком 3-2 (26:28, 25:16, 25:19, 20:25, 15:6) на користь волейболісток казанської команди. Рахунок в серії до трьох перемог став 3-0 на користь «Динамо-Казань».

У першій партії столичний клуб діяв злагоджено і допускав мінімальну кількість помилок. Наталія Обмочаева і Яна Щербань методично вбивали м’яч за м’ячем як цвяхи. Однак під кінець першої партії волейболісткам казанської команди вдалося зрівняти рахунок, а потім і зовсім обійти своїх суперниць. Але, незважаючи на сильну гру в атаці Катерини Гамової і Олени Юр’євої, господарі майданчика все ж залишили партію за собою.

Другий сет почався з активної атаки команди Рішата Гилязутдинова. Казанська команда налагодила свою гру на прийомі, в той час як господарі майданчика навпаки стали допускати більше помилок. Гості всю партію вели, маючи комфортну перевагу. У третьому сеті діагональні казанського «Динамо» спочатку ніяк не могли пробитися через блок москвичок, але до першого технічного тайм-ауту їм все ж вдалося переламати ситуацію. Як наслідок, «Динамо-Казань» вдалося вийти вперед і виграти партію.

Казанська команда у четвертій партії з перших хвилин забезпечила собі фору і змусила москвичок грати за своїми правилами. Команда Андрія Подкопаєва почала допускати помилки на прийомі і на блоці, чого не можна було сказати про суперника. Однак після другого технічного тайм-ауту московська команда змогла взяти хід партії в свої руки і довести її до переможного завершення. У п’ятій партії казанське «Динамо» відразу ж відірвалося на чотири очки, незважаючи на те, що господарі добре грали на прийомі. До кінця вирішального сету утримавши більш ніж впевнену перевагу, казанська команда здобула підсумкову перемогу над москвичками.

Цей титул став для казанського клубу п’ятим в історії виступів у чемпіонатах країни.