«Ельче» продовжив безвиграшну серію «Депортіво» в чемпіонаті Іспанії

Гра, що пройшла у Ельче, завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0. Голи забили Жонатас (6-я хвилина), Давид Ломбан (20, з пенальті), Маріо Пашалич (54) і Віктор Родрігес (90). Футбольный мяч. Архивное фото Футболісти «Ельче» на своєму полі завдали розгромної поразки «Депортіво» у матчі 34-го туру чемпіонату Іспанії.

Гра, що пройшла у Ельче, завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0. Голи забили Жонатас (6-я хвилина), Давид Ломбан (20, з пенальті), Маріо Пашалич (54) і Віктор Родрігес (90).

«Ельче» має в активі 37 очок і займає 13-е місце в турнірній таблиці. «Депортіво» не може здобути перемогу на протязі 12 ігор та з 29 балами розташовується на 18-му рядку.

У паралельній грі гол Фернандо Торреса (74) приніс мадридському «Атлетико» перемогу над «Вільярреалом», чия безвиграшна серія становить вісім матчів.