Олімпійська чемпіонка пятиборка Шенеборн виграла Кубок Кремля

Олімпійська чемпіонка 2008 року Олена Шенеборн перед заключним видом програми, комбайном (бігом зі стріляниною на вогневих рубежах) займала третє місце, але зуміла обігнати стартували попереду угорку Шаролту Ковач і росіянку Анну Буряк. Німецька спортсменка набрала 1329 очок. Лена Шенеборн. Архивное фото Олімпійська чемпіонка 2008 року Олена Шенеборн з Німеччини стала переможницею турніру Кубок Кремля з сучасного п’ятиборства, який проходить у Москві.

Шенеборн перед заключним видом програми, комбайном (бігом зі стріляниною на вогневих рубежах) займала третє місце, але зуміла обігнати стартували попереду угорку Шаролту Ковач і росіянку Анну Буряк. Німецька спортсменка набрала 1329 очок.

Ковач закінчила змагання на другій позиції — 1325 балів. Третьою стала росіянка Доната Римшайте — 1318. Буряк фінішувала на четвертому місці — 1309 очок.

У неділю в рамках п’ятого за рахунком Кубка Кремля, призовий фонд якого становить 100 тисяч доларів, відбудеться чоловічий турнір.