ФК «Динамо» зіграв внічию з «Арсеналом» у матчі 29-го туру РФПЛ

Матч між футболістами московського «Динамо» і тульським «Арсеналом», який пройшов на «Арені Хімки» в неділю, завершився з рахунком 2:2. Футбольный мяч. Архивное фото Футболісти московського «Динамо» вдома зіграли внічию з тульським «Арсеналом» у матчі 29-го туру РФПЛ.

Матч, що пройшов на «Арені Хімки» в неділю, завершився з рахунком 2:2. Голи в складі «Арсеналу» забили Євген Осипов (на 34-й хвилині) і Анрі Хагуш (60), а м’ячі «Динамо» на рахунку Олексія Іонова (42) і Вільяма Венкера (76). На 58-й хвилині динамівці залишилися в меншості, коли за другу жовту картку з поля був вилучений Александер Бюттнер.

Відразу два чудових моменти «біло-блакитні» пропустили в дебюті зустрічі: спочатку Олексій Іонов вивів Балажа Джуджака один на один з голкіпером, але угорець забарився, і його удар накрили захисники, а потім Роман Зобнина з близької відстані не влучив у ворота після відмінного навісу Бюттнера. Незабаром вже варту воріт «Динамо» Володимиру Габулову довелося діяти на випередження, щоб не дати Артуру Малояну вирватися на оперативний простір.

Після вибухового старту гра трохи заспокоїлася: динамівці продовжували нагнітати атмосферу біля воріт Яна Мухи, а туляки відповідали рідкими контрвипадами. На 33-й хвилині гості заробили штрафний метрах в 25 від воріт, який потужним ударом під поперечину реалізував Осипов. Господарям знадобилося 10 хвилин, щоб відігратися: Матьє Вальбуена акуратно закинув м’яч у штрафну, звідки Іонів другим дотиком відправив його повз Мухи.

На початку другого тайму чудовий момент не зміг реалізувати Вальбуена, удар якого прийшовся у захисника, а незабаром Бюттнер був вилучений з поля за фол біля своєї штрафної. Габулов після удару зі штрафного перед собою відбив м’яч, посланий Осиповим, а Хагуш на добиванні пробачив «Динамо», пробивши вище перекладини. Але вже через дві хвилини він же з кількох метрів відправив м’яч у порожній кут воріт після пасу Владислава Рижкова — 2:1 на користь гостей. Рахунок знову зрівняв Ванкер, блискучим ударом в дотик вразив дальній кут. До кінця гри рахунок не змінився, ця нічия не влаштувала жодну з команд.

«Арсенал» залишився на останній сходинці в турнірній таблиці, але зберіг шанси на збереження місця в прем’єр-лізі, а «Динамо» з 49 очками продовжує займати четверту позицію, що дає право на участь в Лізі Європи, але його може посунути казанський «Рубін» (47), якщо в понеділок обіграє ЦСКА.

У заключному турі «Динамо» 30 травня вдома зіграє проти «Краснодара», а «Арсенал» у цей же день проведе гостьову зустріч з краснодарською «Кубанню».