Футболісти «Краснодара» перемогли «Ростов» у матчі 29-го туру ЧР

Зустріч, що відбулася в неділю в Краснодарі, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля. Голи у «биків» забили Роман Широков (9-я хвилина) і Франсішку Вандерсон (33). У складі ростовчан відзначився Віталій Дяків (75). Футбол. РФПЛ. Матч Краснодар - Ростов Футболісти «Краснодара» обіграли «Ростов» в домашньому матчі 29-го туру чемпіонату Росії.

Зустріч, що відбулася в неділю в Краснодарі, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля. Голи у «биків» забили Роман Широков (9-я хвилина) і Франсішку Вандерсон (33). У складі ростовчан відзначився Віталій Дяків (75). «Краснодар» набрав 59 очок і піднявся на друге місце в турнірній таблиці, а «Ростов» з 28 балами залишився на 13-й позиції.

У заключному турі 30 травня «Краснодар» зіграє в гостях з московським «Динамо», а «Ростов» у цей день прийме на своєму полі московський ЦСКА.