Футболісти «Марселя» гарантували собі участь у Лізі Європи

Суботній матч в Марселі завершився перемогою господарів з рахунком 3:0. Голи у складі «Марселя» забили Дімітрі Пайє (14-я хвилина) і Лукас Окампос (90). Ще один гол забив гравець «Бастії» Олександр Джику (39), зрізавши м’яч у власні ворота.Матч Марсель - БастияФутболісти «Марселя» обіграли «Бастію» у заключному турі чемпіонату Франції і гарантували собі участь у Лізі Європи.

Суботній матч в Марселі завершився перемогою господарів з рахунком 3:0. Голи у складі «Марселя» забили Дімітрі Пайє (14-я хвилина) і Лукас Окампос (90). Ще один гол забив гравець «Бастії» Олександр Джику (39), зрізавши м’яч у власні ворота.

«Марсель» набрав 69 очок і в підсумку посів четверте місце, що гарантує виступ у Лізі Європи. В активі «Сент-Етьєна» також 69 балів, але за рахунок додаткових показників «Марсель» розташовується рядком вище. «Бастія» (47 очок) завершила чемпіонат на 12-му місці.