Футболісти московського «Спартака-2» обіграли петербурзький «Зеніт-2»

Рахунок у матчі відкрив захисник «Зеніту-2» Ілля Зуєв, зрізавши м’яч у власні ворота на 11-й хвилині. Другий гол на рахунку нападника Костянтина Савічева (16), третій м’яч забив Дмитро Каюмов (34). Эмблема ФК Спартак (Москва). Архивное фото Футболісти московського «Спартака-2» обіграли петербурзький «Зеніт-2» у матчі 28-го туру Професійної футбольної ліги, достроково стали переможцями зони «Захід» і вийшли до Футбольної національної ліги (ФНЛ).

Зустріч, що пройшла в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 3:0 на користь команди гостей. Рахунок у матчі відкрив захисник «Зеніту-2» Ілля Зуєв, зрізавши м’яч у власні ворота на 11-й хвилині. Другий гол на рахунку нападника Костянтина Савічева (16), третій м’яч забив Дмитро Каюмов (34).

За два тури до кінця турніру, «Спартак-2» набрав 62 очки і достроково забезпечив собі чемпіонство. Найближчий переслідувач — «Зеніт-2» має в своєму активі 51 очко. На третьому місці розташувалися «Хімки» (50).