Збірна РФ по боксу виграла медальний залік AIBA серед дівчат

У скарбничці збірної Росії виявилося вісім медалей вищого ґатунку. У стала другою збірною США в активі чотири нагороди.Боксерские перчатки, архивное фотоЗбірна Росії з боксу виграла медальний залік першості світу AIBA серед юніорок і дівчат, яке завершилося в Тайбеї.

У скарбничці збірної Росії виявилося вісім медалей вищого ґатунку. У стала другою збірною США в активі чотири нагороди. Серед російських спортсменок золото в категорії «дівчата» вибороли Анастасія Шамонова (вагова категорія до 75 кг), Анастасія Сігаєва (70 кг), Олена Литвинова (80 кг), Христина Ткачова (понад 80 кг).

Серед юніорок золоті медалі завоювали Юлія Чумгалакова (до 48 кг), Дар’я Семашко (69 кг), Влада Калачова (81 кг), Марія Шишмарева (понад 81 кг).