БК «Хімки» переміг «Локомотив-Кубань» у матчі півфіналу Ліги ВТБ

Четвертий матч півфінальної серії до трьох перемог, що відбувся в середу в Краснодарі, завершився з рахунком 76:67 (22:19, 28:9, 12:21, 14:18) на користь «Хімок». У складі підмосковної команди найрезультативнішим гравцем став Марко Попович, який набрав 16 очок. Баскетбол. Единая Лига ВТБ. Матч Локомотив-Кубань - Химки Баскетболісти «Хімок» обіграли краснодарський «Локомотив-Кубань» у четвертому матчі півфінальної серії Єдиної ліги ВТБ.

Четвертий матч півфінальної серії до трьох перемог, що відбувся в середу в Краснодарі, завершився з рахунком 76:67 (22:19, 28:9, 12:21, 14:18) на користь «Хімок». У складі підмосковної команди найрезультативнішим гравцем став Марко Попович, який набрав 16 очок. У залізничників кращим був Деррік Браун (20).

Краснодарці з перших хвилин почали розривати захист суперника у швидких контратаках — 11:5 після «двійки» Олексія Жуканенко. «Хімки», із-за травм відчувають дефіцит великих гравців, протиставили господарям майданчика гру на периметрі, і ця ставка спрацювала. Снайпери хімчан раз за разом вражали кільце «Локомотива» здалеку і до кінця першої чверті вийшли вперед — 22:19. У другій десятихвилинці команда Рімаса Куртинайтиса вже повністю заволоділа ініціативою і придушила «Локомотив».

Головний тренер краснодарців Сергій Базаревич двічі брав тайм-аут, але ніяк не міг струснути свою команду. Баскетболісти «Хімок» із завидною точністю продовжували реалізовувати дальні кидки. Попадання Максима Шелекето видали за хвилину до великої перерви довело фору підмосковної команди до розгромних «+25» — 50:25. У третій чверті краснодарці прийшли в себе і заграли значно агресивніше в захисті.

У результаті до початку четвертої десятихвилинки їм вдалося скоротити відставання до 13 очок — 62:49. Надалі зав’язалася вперта боротьба, команди більшою мірою змагалися в умінні захищатися. Кидок Малькольма Дилейни зверху за три хвилини до кінця основного часу, і від фори «Хімок» залишилося всього вісім балів — 68:60. Однак на більше залізничників не вистачило. В нервовій кінцівці підмосковна команда втримала перемогу, і тепер результат протистояння вирішиться в п’ятому матчі.

Рахунок в серії став рівним — 2-2. Вирішальний п’ятий матч пройде в Хімках 30 травня.