Фіналістка «Ролан Гаррос»-2014 Халеп програла вже у другому колі

Румунка Симона Халеп, посіяна на турнірі під третім номером, у другому колі зазнала поразки від хорватки Мирьяны Лучич-Барони з рахунком 5:7, 1:6. Зустріч тривала 1 годину 11 хвилин. Симона Халеп, архивное фото Румунка Симона Халеп, торішня фіналістка Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, сенсаційно програла вже в матчі другого кола нинішнього розіграшу турніру.

Халеп, посіяна на турнірі під третім номером, у другому колі зазнала поразки від хорватки Мирьяны Лучич-Барони з рахунком 5:7, 1:6. Зустріч тривала 1 годину 11 хвилин. Для Лучич-Барони, що займає 70-е місце в світовому рейтингу, ця перемога стала другою в двох зустрічах з румунською тенісисткою.

Результати інших матчів другого кола з участю сіяних тенісисток:

Саманта Стосур (Австралія, 26-й номер посіву) — Амандін Есс (Франція) — 6:0, 6:1,

Люція Шафаржова (Чехія, 13) — Курумі Нара (Японія) — 6:2, 6:0,

Алізе Корне (Франція, 29) — Александра Дулгеру (Румунія) — 6:2, 7:5.

Лучич-Барони в третьому колі зустрінеться з Докорінно.