Селезньов: поразка у фіналі ЛЄ — непередаване спустошення

Перший гол у фінальному матчі забили футболісти «Дніпра» — на 7-й хвилині відзначився хорватський форвард Нікола Калініч. Захисник української команди Євген Чеберячко вважає, що після цього голу «Дніпро» занадто притиснувся до своїх воріт.Финал Лиги Европы. Матч Севилья - днепропетровский ДнепрФутболіст українського «Дніпра» Євген Селезньов заявив, що відчуває непередаване спустошення після поразки від іспанської «Севільї» у фіналі Ліги Європи.

Фінал, який відбувся в середу в Варшаві, завершився перемогою «Севільї» з рахунком 3:2.

«Пройти такий важкий шлях до фінального матчу і програти його — це непередаване спустошення. Немов нічого й не було. Напевно, «Севілья» більше заслужила цю перемогу, раз вона виграла, але у мене залишилося якесь почуття недомовленості. Мабуть, тільки з часом емоції вщухнуть. А поки всі попередні наші матчі в турнірі меркнуть. Потрібна була жирна крапка в кінці», — цитує Селезньова сайт УЄФА.

Перший гол у фінальному матчі забили футболісти «Дніпра» — на 7-й хвилині відзначився хорватський форвард Нікола Калініч. Захисник української команди Євген Чеберячко вважає, що після цього голу «Дніпро» занадто притиснувся до своїх воріт.

«Розчарування! У другому таймі до голу в наші ворота було відчуття, що можемо виграти. Напевно, відкривши рахунок, занадто глибоко пішли в оборону. Але хто знає, може бути, це було виправдано. Тільки ось рахунок, який залишився на табло, в результаті на користь суперника. Нам же залишаються спогади про цьому шляху по Лізі Європи», — сказав Чеберячко.