Девіс: БК «Хімки» буде битися з ЦСКА, незважаючи на проблеми зі складом

За словами центрового підмосковного клубу, у фіналі буде дуже складно, тому що у ЦСКА здорові всі, а у «Хімок» — тільки половина команди. Игровой момент матча Химки- ЦСКА. Архивное фото Баскетболісти «Хімок», незважаючи на проблеми зі складом, до останнього будуть битися проти ЦСКА у фіналі Єдиної ліги ВТБ, заявив центровий підмосковного клубу Пол Девіс.

«Хімки» в суботу з рахунком 94:77 обіграли «Локомотив-Кубань» в п’ятому матчі півфіналу Єдиної ліги ВТБ. «Хімки» здобули перемогу в серії (3-2), хоча після трьох матчів поступалися 1-2, і вийшли у фінал, де зустрінуться з московським ЦСКА. Перші два матчі фіналу пройдуть в Москві 3 і 5 травня. У складі «Хімок» травмовані форварди Джеймс Огастін, Тайлер Ханикатт, центровий Руслан Патеев.

«У фіналі буде дуже складно, у ЦСКА здорові всі, а у нас — тільки половина команди, — сказав Девіс журналістам. — Але і в цієї серії у нас ніхто не вірив, так що просто знову постараємося «заткнути» цих людей. Будемо грати і битися, навіть якщо у нас до кінця серії залишиться тільки три людини, будемо грати на максимумі».

Девіс перед другою грою півфіналу отримав травму, яка, як очікувалося, більше не дозволить йому взяти участь в серії. Американський центровий в п’ятому матчі зіграв 15 хвилин 43 секунди і набрав 18 очок. «Це було складне рішення, але на розминці я сказав тренеру: «Не знаю, чи надовго мене вистачить, але ми можемо спробувати». Я відчував себе більш-менш нормально відіграв ці п’ятнадцять хвилин», — зазначив центровий.

«Ми перемогли у п’ятому матчі завдяки тій же енергії, яка принесла нам перемогу в четвертій грі серії. Я знав, що ми не програємо серію, якщо переможемо в четвертому матчі. Сьогодні ми грали один за одного, проявили характер, це і принесло нам перемогу, ми заслужили місце в фіналі і йдемо далі», — сказав Девіс.