Долуда: борги по зарплаті в ФК «Кубань» будуть погашені до 10 червня

Затримки з фінансуванням позначилися на грі команди, вважає віце-губернатор Краснодарського краю Микола Долуда. «Кубань» фінішувала на десятому місці в турнірній таблиці чемпіонату Росії, а в фіналі Кубка країни поступилася московському «Локомотиву».Игроки ФК Кубань. Архивное фотоБорги по зарплаті перед футболістами «Кубані» будуть виплачені до 10 червня, заявив віце-губернатор Краснодарського краю Микола Долуда.

«Кубань» 25 травня розірвала контракт з головним тренером Леонідом Кучуком за взаємною домовленістю. Перед краснодарської командою в сезоні-2014/15 стояло завдання потрапити в єврокубки. «Кубань» фінішувала на десятому місці в турнірній таблиці чемпіонату Росії, а в фіналі Кубка країни поступилася московському «Локомотиву», тим самим не зумівши виконати поставлене завдання.

«Футбольний клуб «Кубань» був, є і буде. У нас не дуже хороша ситуація склалася з головним інвестором. Олег Мкртчан згодом майже не міг фінансувати клуб, всі фінансові проблеми вирішувало керівництво клубу і регіону. Так, були затримки зарплати. До 10 червня всі борги будуть погашені, затримка один місяць. Затримки з фінансуванням не могли не позначитися на грі команди», — сказав Долуда журналістам.