ФК «Спартак» вирвав нічию у матчі заключного туру ЧР з «Амкаром»

У складі господарів поля дублем відзначився Квінсі Промес на 65-й хвилині і в компенсований час матчу, ще один гол забив В’ячеслав Кротів (72). Футбол. РФПЛ. Матч Спартак - Амкар Футболісти московського «Спартака» зіграли внічию з пермським «Амкаром» в останньому, 30-му турі чемпіонату Росії.

Зустріч, що пройшла в суботу на стадіоні «Відкриття Арена» в Москві, завершилася з рахунком 3:3. У складі гостей голи на рахунку Олександра Прудникова (16-я хвилина), Георгія Пеєва (44-я) і Богдана Бутко (86-я). У складі господарів поля дублем відзначився Квінсі Промес на 65-й хвилині і в компенсований час матчу, ще один гол забив В’ячеслав Кротів (72).

«Спартак» надійшов оригінально, оголосивши про відставку головного тренера Мурата Якіна за дві години до початку гри. Тим не менш, швейцарець, вже знаючи про відставку, вийшов на свій останній матч. При цьому Якін зробив ряд замін після провальної гри з «Уфою», випустивши на поле воротаря Сергія Песьякова і перетасував всю лінію оборони. Також в стартовому складі вийшов Кім Чельстрем, термін контракту якого закінчується в кінці сезону.

Проте всі коригування в складі не допомогли «Спартаку» виправити що-небудь у своїй грі. За перший тайм господарі знову зазнали обструкції з боку своїх вболівальників, створили кілька напівмоментів. А ось «Амкар» забив двічі зусиллями Прудникова і Пеєва. Міг забити ще, але Песьякова виручала штанга і неточність пермяков.

Лише після перерви гра в атаці у «Спартака» стала налагоджуватися. Як підсумок — два м’ячі. Спочатку Промесу дальній удар вдався, а пізніше Кротів виявився найспритнішим в чужій штрафній. Але перм’яки знову вийшли вперед: ближче до фінального свистка «Амкару» вдалася контратака, і Бутко її грамотно реалізував. Вже в доданий час Промес оформив дубль, дозволивши своїй команді вирвати нічию.

За підсумками 30 турів «Спартак» посів шосте місце з 44 очками, «Амкар» — 11-й (32 очки).