ФК «Зеніт» обіграв московський «Локомотив» у матчі 30-го туру ЧР

«Зеніт» завершив чемпіонат Росії на першому місці з 67 очками і в наступному сезоні виступить у груповому етапі Ліги чемпіонів. «Локомотив» з 43 балами став сьомим, але завдяки перемозі в Кубку Росії потрапив в груповий етап Ліги Європи. Футбол. РФПЛ. Матч Зенит - Локомотив Санкт-петербурзький «Зеніт» обіграв московський «Локомотив» у матчі 30-го туру Російської футбольної прем’єр-ліги.

Зустріч, що пройшла в Санкт-Петербурзі на стадіоні «Петровський», завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. На 55-й хвилині півзахисник «Локомотива» Дмитро Тарасов отримав пряму червону картку і покинув поле, а вже через шість хвилин Саломон Рондон забив переможний м’яч.

Нічого не значущий з турнірної точки зору матч розпочався барвистим перфомансом вболівальників з нагоди п’ятого в історії чемпіонства «синьо-біло-блакитних». Команда Андре Віллаш-Боаша вийшла на поле в футболках золотого кольору, хоча назвати чемпіонським футбол, який показали петербуржці, досить складно.

Гра проходила в неквапливому темпі, в основному в центрі поля. Зенітівці більше володіли м’ячем, однак розігрували комбінації лише на підступах до штрафного, рідко загострюючи ситуацію. Перший небезпечний момент виник на 12-й хвилині біля воріт «Локомотива». Після навісу в штрафну Саломон Рондон головою скинув м’яч під удар Олегу Шатову, але той пробив неточно. Через чотири хвилини петербуржці організували навалу на ворота гостей, але на цей раз Рондон не зумів проштовхнути м’яч у сітку. Гості в основному грали на контратаках, і одна з них під завісу першого тайму цілком могла увінчатися успіхом — Алан Касаєв вийшов на оперативний простір, але м’яч після його удару розминувся з воротами в декількох сантиметрах.

Після перерви гра стала веселіше, оскільки зенітівці підняли швидкість. На 54-й хвилині зустрічі в середині поля сталася сутичка між Хаві Гарсією та Дмитром Тарасовим. В результаті арбітр Ігор Нізовцев прийняв рішення видалити півзахисника «Локомотива», Хаві Гарсія був нагороджений жовтою карткою, «гірчичник» отримав і капітан «синьо-біло-блакитних» Данні, який проводив свій останній матч за «Зеніт». На 61-й хвилині зустрічі Данні увірвався в штрафну площу «Локомотива» і виклав пас Рондону, якому залишалося лише не промахнутися по порожніх воротах, що він і зробив — 1:0.

«Зеніт» завершив чемпіонат Росії на першому місці з 67 очками і в наступному сезоні виступить у груповому етапі Ліги чемпіонів. «Локомотив» з 43 балами став сьомим, але завдяки перемозі в Кубку Росії потрапив в груповий етап Ліги Європи.