Гонщик «Катюші» Галер піднявся на друге місце на «Турі фіордів»

Четвертий етап у суботу після 177 км дистанції виграв данець Серен Краг Андерсен з Trefor — Blue Water. Марко Галер фінішував п’ятим і програє переможцю цього етапу 8 секунд в загальному заліку. Багатоденка завершиться в неділю.

МОСКВА, 30 травня — Р-Спорт. Австрійський велогонщик Марко Галер з російської «Катюші» піднявся на друге місце в загальному заліку за підсумками чотирьох етапів на багатоденці «Тур фіордів», який проходить в Норвегії.

Четвертий етап у суботу після 177 км дистанції виграв данець Серен Краг Андерсен з Trefor — Blue Water. Галер фінішував п’ятим і програє переможцю цього етапу 8 секунд в загальному заліку.

Майку кращого спринтера зберіг норвезький гонщик «Катюші» Олександр Крістофф. Багатоденка завершиться в неділю.

Також у суботу на інший багатоденці Європейського туру — «Тур Бельгії» — російський гонщик «Катюші» Олексій Цатевич став четвертим на четвертому етапі.