ПФК ЦСКА зіграв внічию з «Ростовом» і отримав путівку в ЛЧ-2015/16

ЦСКА з 60 очками посів друге місце, випередивши «Краснодар» за додатковими показниками, і отримав путівку в Лігу чемпіонів на наступний сезон. «Ростов» набрав 29 очок і став 14-мИгроки ЦСКА. Архивное фото Футболісти московського ЦСКА зіграли внічию з «Ростовом» у виїзному матчі заключного, 30-го туру чемпіонату Росії, завоювали срібні медалі і отримали путівку в Лігу чемпіонів на наступний сезон.

Гра, що пройшла в суботу в Ростові-на-Дону, завершилася з рахунком 1:1. На гол Віталія Дьякова на 45-й хвилині з пенальті у господарів армійці відповіли точним ударом Понтуса Вернблума за дві хвилини до закінчення основного часу.

ЦСКА з 60 очками посів друге місце, випередивши «Краснодар» за додатковими показниками, і отримав путівку в Лігу чемпіонів на наступний сезон. «Ростов» набрав 29 очок і став 14-м у турнірній таблиці. Тепер росіяни проведуть стикові матчі з третьою командою ФНЛ — «Тосно» — за право зіграти в прем’єр-лізі-2015/16. Зустрічі відбудуться 3 і 7 червня.