«Тампа Бей» обіграла «Рейнджерс» і стала фіналістом плей-офф НХЛ

Зустріч, що відбулася в п’ятницю в Нью-Йорку, завершилася з рахунком 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) на користь гостей. Першу шайбу у грі на 42-й хвилині закинув Алекс Киллорн, а ще через десять хвилин перевага «Дніпра» збільшив Ондржей Палат. Хоккеисты Тампы Бэй на выезде победили Нью-Йорк Рейнджерс в седьмом матче серии и вышли в финал плей-офф НХЛ Хокеїсти «Тампи-Бей» на виїзді перемогли «Нью-Йорк Рейнджерс» у сьомому матчі серії і вийшли у фінал плей-офф НХЛ.

Зустріч, що відбулася в п’ятницю в Нью-Йорку, завершилася з рахунком 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) на користь гостей. Першу шайбу у грі на 42-й хвилині закинув Алекс Киллорн, а ще через десять хвилин перевага «Дніпра» збільшив Ондржей Палат.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4-3 на користь «Лайтнінг». У фіналі плей-офф команда Джона Купера зіграє з переможцем протистояння між «Анахаймом» і «Чикаго».