«Торпедо» обіграло «Мордовію» у 30-му турі ЧР, але вилітає з РФПЛ

Після перемоги над «Мордовією» в активі «Торпедо» стало 29 очок, але цього виявилося недостатньо, щоб обійти єкатеринбурзький «Урал» (30) і покинути зону вильоту. Футбол. РФПЛ. Матч Торпедо - Мордовия Московське «Торпедо» завдало поразки саранської «Мордовії» в матчі заключного туру Російської футбольної прем’єр-ліги, але цього виявилося недостатньо для збереження місця в елітному дивізіоні.

Зустріч, що пройшла на стадіоні імені Едуарда Стрельцова в Москві, завершилася з рахунком 2:0 на користь «Торпедо». Володимир Риков розпечатав ворота «Мордовії» на 17-й хвилині, а на 90-й хвилині Олексій Пугін встановив остаточний результат.

Після цієї перемоги в активі «Торпедо» стало 29 очок, але цього виявилося недостатньо, щоб обійти єкатеринбурзький «Урал» (30) і покинути зону вильоту.