Визначилися всі учасники футбольних єврокубків від Росії

Путівки в Лігу здобули петербурзький «Зеніт», ЦСКА, «Краснодар», московське «Динамо» і московський «Локомотив». Матчі заключного, 30-го туру Російської футбольний прем’єр-ліги сезону-2014/15 пройшли в суботу. Футбольный мяч. Архивное фото Визначилися всі учасники єврокубків на наступний сезон від Росії за підсумками чемпіонату Російської футбольний прем’єр-ліги сезону-2014/15, останнім учасником стало московське «Динамо».

В суботу відбулися матчі заключного 30-го туру.

Чемпіонство і путівку в Лігу чемпіонів достроково завоював петербурзький «Зеніт», який став володарем золотих нагород в четвертий раз в історії клубу в рамках чемпіонату Росії. Срібні медалі і друга путівка в Лігу чемпіонів на наступний сезон у московського ЦСКА. Бронзу вперше в своїй історії завоював «Краснодар», який разом зі став четвертим московським «Динамо» зіграє в Лізі Європи. Також в Лізі Європи на правах володаря Кубка Росії зіграє московський «Локомотив».

Вилетіли з РФПЛ за підсумками чемпіонату тульський «Арсенал» і московське «Торпедо». Обидва клуби пробилися у вищий дивізіон перед початком цього сезону. У стикових матчах за право брати участь в РФПЛ в наступному сезоні зіграють «Урал» (13-е місце) і «Ростов» (14). Суперником «Уралу» стане четвертий клуб Футбольної національної ліги (ФНЛ) — томська «Томь», «Ростов» зіграє з третьою командою ФНЛ — ленінградським «Тосно». Поповнять РФПЛ за підсумками сезону переможець першості ФНЛ самарські «Крила Рад» і махачкалінський «Анжі», який посів друге місце.

Кращим бомбардиром РФПЛ з 15 голами став бразильський нападаючий «Зеніту» Халк.