«Вольфсбург» вперше в історії завоював Кубок Німеччини з футболу

Суботній матч, що відбувся в Берліні, завершився перемогою «Вольфсбурга» з рахунком 3:1. На гол нападника дортмундців П’єр-Емеріка Обамеянга (5-я хвилина) «вовки» відповіли м’ячами Луїса Густаво (22), Кевіна де-Брейне (33) і Баса Доста (38). Вольфсбург впервые в истории завоевали Кубок Германии по футболу Футболісти «Вольфсбурга» обіграли дортмундську «Боруссію» і вперше у своїй історії завоювали Кубок Німеччини з футболу.

Суботній матч, що відбувся в Берліні, завершився перемогою «Вольфсбурга» з рахунком 3:1. На гол нападника дортмундців П’єр-Емеріка Обамеянга (5-я хвилина) «вовки» відповіли м’ячами Луїса Густаво (22), Кевіна де-Брейне (33) і Баса Доста (38).

«Вольфсбург» раніше в своїй історії лише один раз виходив у фінал турніру, де в 1995 році поступився з рахунком 0:3 менхенгладбахської «Боруссії».