Збірна Росії стала другою в медальному заліку на ЧЄ з фехтування

Раніше російські рапіристки Інна Дериглазова, Лариса Коробейникова, Аїда Шанаева і Юлія Бірюкова завоювали срібло в командних змаганнях, принісши в скарбничку збірної дев’яту нагороду. Фехтование. Архивное фото Збірна Росії стала другою в медальному заліку на чемпіонаті Європи з фехтування, який завершився у швейцарському Монтре.

У четвер російські рапіристки Інна Дериглазова, Лариса Коробейникова, Аїда Шанаева і Юлія Бірюкова завоювали срібло в командних змаганнях, принісши в скарбничку збірної дев’яту нагороду.

Всього за підсумками змагань в Монтре в активі російської збірної три золота, три срібла і три бронзи. На першому місці — спортсмени збірної Італії (3-3-4), замкнули трійку французи (3-2-1).

З 13 по 19 липня в Москві пройде чемпіонат світу з фехтування.