Азербайджанський каратист Агаєв завоював золото Ігор у Баку

Чотириразовий чемпіон світу і дев’ятиразовий чемпіон Європи з карате у фіналі в категорії до 75 кілограмів переміг італійця Луїджі Бузу. Бронзову медаль завоював турків Ерман Элтемур.

МОСКВА, 13 чер — Р-Спорт. Чотириразовий чемпіон світу і дев’ятиразовий чемпіон Європи з карате азербайджанець Рафаель Агаєв завоював золото на Європейських іграх у Баку у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Агаєв у фіналі переміг італійця Луїджі Бузу. Бронзову медаль завоював турків Ерман Элтемур.

У категорії до 67 кілограмів перемогу здобув турків Бурак Югур, у фіналі виявився сильнішим за француза Стівена Да Кости. Бронза у азербайджанця Ніязі Алієва.

У категорії до 61 кілограма у жінок золото завоювала француженка Люсі Иньяс, яка перемогла туркеню Мерві Кобан. Третє місце посіла Ана Ленард з Хорватії.

У категорії до 55 кілограмів перемогу відсвяткувала француженка Емілі Туї, срібло у хорватки Олени Ковачевич, бронза — у азербайджанки Илахи Гасымовой.

У категорії до 50 кілограмів золото завоювала туркеня Серап Озчелык. Срібло дісталося австрійкою Беттіни Планк, а бронзу взяла француженка Олександра Реккиа.