Бразилія, Сенегал, Малі і Сербія вийшли в півфінал молодіжного ЧС

Бразильці у чвертьфіналі у серії пенальті перемогли команду Португалії, сенегальці — Узбекистан. Команда Малі по пенальті перемогла збірну Німеччини, а Сербія — також по пенальті обіграла американців — 6:5.

МОСКВА, 14 чер — Р-Спорт. Збірні Бразилії, Сенегалу, Малі та Сербії пробилися в півфінал молодіжного (гравці не старше 20 років) чемпіонату світу з футболу, який проходить у Новій Зеландії.

Бразильці у чвертьфіналі у серії пенальті перемогли команду Португалії з рахунком 3:1. В основний і додатковий час був зафіксований рахунок 0:0. Суперниками бразильців у півфіналі стануть сенегальці, переграли в чвертьфіналі збірну Узбекистану — 1:0.

Команда Малі в чвертьфіналі по пенальті (4:3) перемогла збірну Німеччини. Основний та додатковий час завершився з рахунком 1:1. Їх суперниками у півфіналі команда Сербії, яка перемогла по пенальті американців — 6:5 (0:0 в основний і додатковий час).