Футболісти збірної Росії поступилися австрійцям у матчі відбору Євро-2016

Зустріч групи G, що пройшла в Москві на стадіоні «Відкриття Арена» в неділю, завершилася з рахунком 1:0 на користь австрійців. Єдиний гол забив Марк Янко на 33-й хвилині. Футбол. Отборочный матч ЧЕ-2016. Россия - Австрия Футболісти збірної Росії на своєму полі зазнали поразки від австрійців в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2016 року.

Зустріч групи G, що пройшла в Москві на стадіоні «Відкриття Арена» в неділю, завершилася з рахунком 1:0 на користь австрійців. Єдиний гол забив Марк Янко на 33-й хвилині.

Збірна Австрії демонструвала більш мобільний і організований футбол, росіяни регулярно провалювалися при грі в обороні, вже на 12-й хвилині захисник Василь Березуцький отримав травму і покинув поле. Таким чином, в центрі оборони утворилася зв’язка малодосвідчених гравців — Івана Новосельцева та Микити Чернова.

Росіяни окопалися в своїй штрафній, в якій виникла паніка, Златко Юнузовіч двічі пробив по воротах, удар на себе обидва рази прийняв Денис Глушаков, але з третьої спроби Марк Янко ударом через себе відкрив рахунок. Потім Юліан Баумгартлінгер втратив момент для взяття воріт, вийшовши один на один з голкіпером Ігорем Акінфеєвим.

У другому таймі на полі у росіян вийшли півзахисник Олексій Миранчук, вдало проявив себе в товариському матчі з білорусами (4:2), і досвідчений Олександр Кержаков. Вели господарів вперед Олег Шатов і Юрій Жирков, але всі ініціативи закінчувалися або легкими ударами, або занадто спонтанними закидами в штрафну. На 87-й хвилині один з таких шансів упустив Кержаков, не дотягнувся до м’яча головою.

Збірна Росії з 8 очками в 6 матчах йде на третьому місці в групі, австрійці лідирують з 16 очками в 6 іграх. Другими йдуть шведи (9 очок в 5 матчах). Росіяни 5 вересня приймуть збірну Швеції, австрійці в цей же день вдома зіграють з командою Молдови.