Купер: відсутність Кучерова стане серйозною проблемою для «Тампи Бей»

Російський форвард «Тампи-Бей» Микита Кучеров отримав травму в першому періоді матчу з «Чикаго Блекхоукс». Ступінь серйозності пошкодження росіянина стане відома пізніше. Хоккеист Тампы бэй Никита Кучеров Втрата російського форварда Микити Кучерова, який отримав травму, стане дуже серйозною проблемою для «Тампи-Бей Лайтнінг» у фінальній серії плей-офф НХЛ з «Чикаго Блекхоукс», заявив головний тренер «блискавок» Джон Купер.

В суботу «Тампа» вдома поступилася в п’ятому матчі фінальної серії «Чикаго» з рахунком 1:2. Російський форвард «блискавок» Микита Кучеров отримав травму в першому періоді матчу, вдарившись об штангу після зіткнення з голкіпером «Чикаго» Корі Кроуфордом. Ступінь серйозності пошкодження росіянина стане відома пізніше.

«Кучеров — гравець, який набирає очки в кожній грі, важлива складова нашої атаки. У серії, де голи на вагу золота, дуже важко втрачати такого нападника», — цитує Купера офіційний сайт НХЛ.

Кучеров займає друге місце в списку кращих бомбардирів плей-офф з 22 очками (10 шайб + 12 передач).