Моїсеєв: форма російських п’ятиборців перед ЧС насторожує

У фіналі Кубка світу росіяни залишилися без нагород: чемпіон світу 2008 року Ілля Фролов став п’ятим, дворазовий чемпіон світу Лесун — 18-м, а чемпіон світу серед юніорів Пучкаревский — 19-м.Александр Лесун. Архивное фотоНинішній стан російських п’ятиборців Олександра Лесуна й Єгора Пучкаревского, яке призвело до їх невдалого виступу у Фіналі Кубка світу, викликає тривогу напередодні чемпіонату світу, заявив агентству «Р-Спорт» головний тренер збірної країни, дворазовий олімпійський чемпіон Андрій Моїсеєв.

У минаючому в Мінську Фіналі Кубка світу росіяни залишилися без нагород у чоловічих змаганнях, що відбулися в суботу. Чемпіон світу 2008 року Ілля Фролов став п’ятим, дворазовий чемпіон світу Лесун — 18-м, а чемпіон світу серед юніорів Пучкаревский — 19-м.

«Фролов, перебуваючи під навантаженням, фінішував серед лідерів, з ним все нормально, а от форма Лесуна й Пучкаревского насторожує, — сказав Моїсеєв по телефону. — Вони у нас заявлені в особисто-командні змагання на чемпіонаті світу, до якого залишається всього два тижні. Буду розмовляти з тренерським штабом, як можна за цей термін внести корективи, але поки їх стан залишає бажати кращого».

Моїсеєв поскаржився, що російські спортсмени не використали свої шанси у Фіналі Кубка світу і в чоловічих змаганнях, і в міксті, де Катерина Хураськина та Ілля Шугаров посіли четверте місце. «Звичайно, хотілося б бачити наших спортсменів на п’єдесталі, і шанси на медалі у нас були. Ілля Фролов до останнього вогневого рубежу в «комбайні» йшов третім, його підвела остання стрільба. У міксті Катя передала естафету Іллі другий, але його підвела стрільба, що не дозволило посісти третє місце», — констатував головний тренер.

У неділю у Фіналі Кубка світу визначаться найсильніші у змаганнях жінок. Чемпіонат світу пройде в Берліні 28 червня — 6 липня.