Російський борець Чингіз Лабазанов завоював бронзу на Іграх в Баку

Росіянин у сутичці за третє місце завдав поразки грузину Зурабі Датунашвілі— 3:2 (2:2, 1:0). Третє місце у ваговій категорії до 75 кілограмів також посів українець Дмитро Пишков. Слева направо: Зураб Датунашвили (Грузия) и Чингиз Лабазанов (Россия) в поединке за бронзовую медаль на Играх в Баку Російський спортсмен Чингіз Лабазанов став володарем бронзової нагороди у турнірі з греко-римської боротьби на Європейських іграх в Баку (вагова категорія до 75 кілограмів).

Росіянин у сутичці за третє місце завдав поразки грузину Зурабі Датунашвілі— 3:2 (2:2, 1:0).

Лабазанов одночасно став бронзовим призером чемпіонату Європи-2015, який проходить в рамках Ігор. Третє місце у цій ваговій категорії також посів українець Дмитро Пишков.

Ігри проходять у столиці Азербайджану 12-28 червня. Спортсмени розіграють 253 комплекти нагород у 20 видах спорту.