Російський борець Євген Салеев переміг на Іграх в Баку

Представник Мордовії у вирішальному поєдинку виграв у азербайджанця Рафіка Гусейнова— 2:0 (0:0, 2:0). Бронзові нагороди у болгарина Даніела Александрова і білоруса Віктора Сасуновского.Российский борец греко-римского стиля Евгений Салеев стал победителем Европейских игр в Баку в весовой категории до 80 кгРосійський борець греко-римського стилю Євген Салеев став переможцем Європейських ігор у Баку у ваговій категорії до 80 кілограмів, одночасно завоювавши титул чемпіона Європи 2015 року.

Представник Мордовії у вирішальному поєдинку виграв у азербайджанця Рафіка Гусейнова— 2:0 (0:0, 2:0). Бронзові нагороди у болгарина Даніела Александрова і білоруса Віктора Сасуновского.

Чемпіонат Європи-2015 проводиться в рамках Європейських ігор.

У категорії до 71 кг перемогу здобув азербайджанець Расул Чунаєв, у фіналі виявився сильнішим угорця Балінта Корпаси. Володарями бронзових нагород стали німець Франк Стеблер і хорват Домінік Этлингер.

Турнір проходить у столиці Азербайджану 12-28 червня. Спортсмени розіграють 253 комплекти нагород у 20 видах спорту.

Національний колорит і Леді Гага: в Баку відкрилися I Європейські ігри >>