«Тампа Бей» програла «Чикаго» в п’ятому матчі фіналу НХЛ

Зустріч, що пройшла в суботу в Тампі, завершилася з рахунком 2:1. Російський форвард «блискавок» Микита Кучеров отримав травму в першому періоді матчу, після чого на льоду не з’являвся. Матч  Тампа Бэй Лайтнинг - Чикаго Блэкхоукс в финале кубка Стэнли, 13 июня 2015 Хокеїсти «Тампи-Бей Лайтнінг» зазнали поразки від «Чикаго Блекхоукс» в п’ятому матчі фінальної серії плей-офф Кубка Стенлі.

Зустріч, що пройшла в суботу в Тампі, завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) на користь команди гостей. У складі переможців шайби закинули Патрік Шарп (на 7-й хвилині) і Антуан Верметт (43). У господарів відзначився Вальттери Фильппула (31).

Російський форвард «блискавок» Микита Кучеров отримав травму в першому періоді матчу, вдарившись об штангу після зіткнення з голкіпером «Чикаго» Корі Кроуфордом, після чого на льоду не з’являвся. Росіянин займає друге місце в списку кращих бомбардирів плей-офф з 22 очками (10 шайб + 12 передач).

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 3-2 на користь «Чикаго». Шостий матч відбудеться 15 червня в Чикаго.