Борець Марянян приніс збірній Росії перше золото Ігор у Баку

Степан Марянян у фіналі вагової категорії до 59 кілограмів переміг білоруса Заслана Даурова. Бронзові медалі завоювали француз Тарік Бельмадани і азербайджанець Ельман Мухтаров. I Европейские игры. Греко-римская борьба. Степан Марянян (справа) победил белоруса Сослана Даурова Степан Марянян здобув перемогу в змаганнях з греко-римської боротьби, принісши збірній Росії перше золото Європейських ігор, які проходять в Баку.

Марянян у фіналі вагової категорії до 59 кілограмів переміг білоруса Заслана Даурова. Росіянин також завоював титул чемпіона Європи.

Бронзові медалі завоювали француз Тарік Бельмадани і азербайджанець Ельман Мухтаров.

Перші в історії Європейські ігри, які в подальшому будуть проводитися раз на чотири роки, проходять в Баку з 12 по 28 червня. Під час змагань будуть розіграні 253 комплекти медалей у 20 видах спорту.