Сергій Іванов назвав злиденністю гру збірної Росії в матчі відбору ЧЄ

Росіяни в неділю на «Відкриття Арені» в Москві поступилися австрійцям з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі забив Марк Янко на 33-й хвилині.Футбол. Отборочный матч ЧЕ-2016. Россия - АвстрияГлава адміністрації президента РФ Сергій Іванов назвав злиденністю гру збірної Росії з футболу в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2016 проти збірної Австрії.

Росіяни в неділю на «Відкриття Арені» в Москві поступилися австрійцям з рахунком 0:1.

«Убозтво», — сказав Іванов, відповідаючи на питання журналістів про якість гри збірної Росії.

Член виконкому Російського футбольного союзу (РФС) Сергій Степашин заявив, що збірна Росії зіграла погано».

«У другому таймі ще більш-менш, але програвати такій команді погано», — сказав він.

Відповідаючи на питання, чи повинен Фабіо Капелло залишитися на посаді головного тренера росіян, Степашин сказав: «А куди подітися?» Він також порадив звернутися з цим питанням до міністра спорту РФ Віталія Мутко.