Іспанки вийшли у півфінал Євробаскету, обігравши збірну Чорногорії

Матч, що пройшов у четвер у Будапешті, завершився з рахунком 75:74 (16:17, 23:20, 16:15, 20:22) на користь представниць іспанської збірної. Турнир по пляжному волейболу Игр в Баку. Архивное фото Чемпіонки Європи-2013 іспанки вийшли у півфінал Євробаскету, не без праці здолавши в чвертьфіналі збірну Чорногорії, і гарантували собі, як мінімум, участь у кваліфікації до літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Матч, що пройшов у четвер у Будапешті, завершився з рахунком 75:74 (16:17, 23:20, 16:15, 20:22) на користь іспанської команди.

У першій половині зустрічі обидві команди грали на рівних. Черногорки не давали іспанкам піти у відрив, і на велику перерву суперниці вирушили за рахунку 39:37 на користь переможниць минулого чемпіонату Європи. Вирвати перемогу збірна Іспанії змогла лише на останній хвилині фінальній чверті.

Найрезультативнішою у складі збірної Іспанії стала Альба Торренс, яка набрала 28 очок. Більше всіх в скарбничку чорногорської команди принесла Анжеліка Робінсон — 23.

Чемпіонат Європи-2015 є відбором на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. Переможницям Євробаскету гарантована пряма путівка на Ігри-2016, а команди, що зайняли місця з другого по п’яте, візьмуть участь у кваліфікаційному турнірі.

Іспанки, які в півфіналі зіграють з переможницями матчу між збірними Росії і Франції, забезпечили собі потрапляння у четвірку найсильніших за підсумками чемпіонату Європи та участь у відборі на Олімпіаду. Черногорки зіграють у турнірі за 5-8-е місця, переможець якого отримає путівку в олімпійську кваліфікацію. Раніше в четвер участь у грі за п’яте місце собі забезпечили туркені.