Видалив Кавані арбітр відсторонений від роботи на Кубку Америки

Уругвайський нападник Едінсон Кавані в матчі чвертьфіналу Кубка Америки відмахнувся від захисника збірної Чилі Гонсало Хари, за що отримав від судді Сандро Річчі другу жовту картку і був вилучений з поля. Телеповторы показали, що чилієць спровокував Каванаи, а Річчі пропустив цей момент. Футболист Кавани был удален за удар соперника в матче на Кубке Америки Сандро Річчі, головний арбітр чвертьфінального матчу Кубка Америки з футболу між збірними Чилі та Уругваю, відсторонений від подальшого суддівства на турнірі, повідомляє ESPN.

Зустріч збірних Уругваю та Чилі пройшла в середу і завершилася перемогою чилійців, господарів турніру з рахунком 1:0. Уругвайський нападник Едінсон Кавані в одному з епізодів на 63-й хвилині відмахнувся від захисника збірної Чилі Гонсало Хари, за що отримав від Річчі другу жовту картку і був вилучений з поля. Однак, як показали телевізійні повтори, суддя пропустив провокацію з боку чилійця, який, підійшовши до Кавані зі спини, спершу поплескав його по сідницях, а потім тицьнув пальцем в анус, за що й отримав по обличчю.

Як зазначає видання, арбітражний комітет турніру не має наміру призначати бразильського рефері на матчі турніру, навіть якщо збірна Бразилії програє в своєму чвертьфіналі команді Парагваю.

Сандро Річчі — арбітр ФІФА з 2011 року, працював на чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії.