Збірна Росії обіграла французів у матчі Євроліги з пляжного футболу

Зустріч, що пройшла в суботу на стадіоні пляжних видів спорту «Динамо», завершилася перемогою росіян з рахунком 4:1. У неділю команда Михайла Лихачова зіграє зі збірною Білорусії. Игроки сборной России радуются забитому мячу в ворота сборной Франции в матче этапа Евролиги по пляжному футболу Збірна Росії обіграла команду Франції у другому матчі московського етапу Євроліги з пляжного футболу.

Зустріч, що пройшла в суботу на стадіоні пляжних видів спорту «Динамо», завершилася перемогою росіян з рахунком 4:1. В складі діючих переможців Євроліги голами відзначилися Іван Островський, Артур Папоротный, Анатолій Перемитин, Дмитро Шишин, у французів автором єдиного м’яча став Грегорі Бекрар.

Росіяни, до складу яких повернувся який відбував дискваліфікацію Олексій Макаров, з перших хвилин повністю прибрали ініціативу до своїх рук, а французи за першу половину стартового періоду завдали лише один удар в площину, який став наслідком грубої помилки захисника росіян. У цьому моменті господарів врятувала поперечина. Через кілька секунд голкіпер Островський дальній ударом і багато в чому завдяки рикошету вивів збірну Росії вперед.

На самому початку другої 12-хвилинки Папоротный після прострілу зіграв на випередження і зміцнив перевагу росіян — 2:0. Команда Михайла Лихачова і не думала зменшувати обороти і не давала французам ні найменших можливостей для відродження інтриги. На 20-й хвилині грубої помилки при володінні м’ячем припустився голкіпер збірної Франції, віддавши м’яч на порожні ворота Перемитину. Під завісу відрізка команда Лихачова зробила рахунок розгромним: лідер французів Жеремі Баскез не впорався з тиском і зіграв у штрафному майданчику рукою, заробивши пенальті і видалення. Шишин реалізував пенальті, після чого питання про переможця було знято.

У третьому періоді збірна Росії спокійно катала м’яч, кілька разів французів, які змирилися з поразкою, рятував воротар. За дві хвилини до кінця матчу гостям все ж вдалося провести гол престижу — це зробив Бекрар.

Днем раніше росіяни в серії пенальті програли полякам, а французи в основний час поступилися білорусам. У неділю команда Михайла Лихачова зіграє зі збірною Білорусі, які в суботу у додатковий час поступилися полякам, а французи зустрінуться зі збірною Польщі.