Верляйн виграв першу гонку на третьому етапі кузовний серії DTM

5323b672fa8bb076706d7a5fd7f5d85b

В суботу на трасі «Норисринг» в Нюрнберзі Верляйн показав найкращий час — 41 хвилина 2,170 секунди. Другим став напарник Верляйна по команді канадець Роберт Викенс (+0,356). Замкнув трійку британець Гарі Пэффетт з ART Grand Prix (+0,386).Пилот Паскаль Верляйн, архивное фотоНімецький гонщик Паскаль Верляйн з команди HWA Mercedes став переможцем першої гонки третього сезону кузовний серії DTM.

В суботу на трасі «Норисринг» в Нюрнберзі Верляйн показав найкращий час — 41 хвилина 2,170 секунди. Другим став напарник Верляйна по команді канадець Роберт Викенс (+0,356). Замкнув трійку британець Гарі Пэффетт з ART Grand Prix (+0,386).

В особистому заліку пілотів лідирує британський гонщик команди Audi Sport Team Rosberg Джеймі Грін, в активі якого 81 очко. Другим йде Маттіас Екстрем (Audi Sport Team Abt Sportsline) з 58 балами, стільки ж набрав його партнер по команді італієць Едоардо Мортара.

Друга гонка на трасі в Нюрнберзі пройде в неділю.