Збірна Росії завоювала 79 золотих медалей на Іграх в Баку

b90234ffb29aefad5fdb3c42c37ee062

Також в активі росіян 40 срібних і 45 бронзових нагород. Збірна Росії достроково забезпечила собі перемогу в медальному заліку.Золотая медаль I Европейских игр в Баку. Архивное фотоЗбірна Росії виграла 79 золотих нагород на перших в історії Європейських іграх в Баку і посіла перше місце в медальному заліку.

Також в активі росіян 40 срібних і 45 бронзових нагород. Другими стали спортсмени з Азербайджану (21, 15, 20), замкнули трійку британці (18, 10, 19). Збірна Росії достроково забезпечила собі перемогу в медальному заліку.

10. Іспанія — 8, 11, 11.

Всього медалі на Іграх у Баку завоювали представники 42 країн, золоті нагороди виграли спортсмени 31 країни.

Змагання проходили в Баку з 12 по 28 червня. Спортсмени розіграли 253 комплекти нагород у 20 видах спорту.