Футболісти «Краснодара» програли «Лудогорцу» у товариському матчі

Зустріч, що пройшла в рамках збору в Австрії, завершилася з рахунком 3:2 на користь чемпіона Болгарії. В складі «биків» голи забили Андрій Батютин (62-я хвилина) і Арі (67-я). Тренировка ФК Краснодар. Архивное фото Футбольний клуб «Краснодар» зазнав поразки від болгарського «Лудогорца» в товариському матчі.

Зустріч, що пройшла в рамках збору в Австрії, завершилася з рахунком 3:2 на користь чемпіона Болгарії. В складі «биків» голи забили Андрій Батютин (62-я хвилина) і Арі (67-я). Авторами голів у «Лудогорца» стали Жуніньо Кишада (21-я) і Брайан Ангуло (31-й), Олександр Марченко відправив м’яч у свої ворота на 14-й хвилині.

На 4 липня у «Краснодара», який раніше програв румунському «Ботошани» (0:2), запланований товариський матч з австрійським «Вольфсбергером».