Дискваліфікація футболіста збірної Чилі Хари скоротили до двох матчів

eb0d99e49a2489b79515c17d20b37b17

Раніше Гонсало Хара був дискваліфікований на три матчі за провокацію проти гравця збірної Уругваю Едісона Кавані, якого він тицьнув пальцем в анус. КОНМЕБОЛ скоротила дискваліфікацію до двох матчів. Защитник сборной Чили Гонсало Хара. Архивное фото Південноамериканська конфедерація футболу (КОНМЕБОЛ) скоротила до двох матчів дискваліфікацію захисника збірної Чилі Гонсало Хару, який тицьнув нападника збірної Уругваю Едінсона Кавані пальцем в задній прохід під час чвертьфінального матчу Кубка Америки, повідомляє АФП.

Зустріч збірних Уругваю та Чилі, що пройшла 24 червня, завершилася перемогою чилійців з рахунком 1:0. Кавані в одному з епізодів на 63-й хвилині відмахнувся від Хари, за що отримав від арбітра жовту картку і був вилучений з поля. Однак, як показали телевізійні повтори, суддя пропустив провокацію з боку чилійця, який, підійшовши до Кавані зі спини, спершу поплескав його по сідницях, а потім тицьнув пальцем в анус, за що й отримав по обличчю.

Раніше КОНМЕБОЛ дискваліфікувала чилійського захисника на три гри, але після розгляду апеляції Федерації футболу Чилі (FFCH) дискваліфікація Хари була скорочена на один матч. Також повідомляється, що сума штрафу, накладеного на Хару, була знижена з 7,5 до 5 тисяч доларів.

Чилійці у вівторок обіграли збірну Перу (2:1) і вийшли у фінал домашнього турніру, де зіграють з переможцем пари Бразилія — Парагвай.