Видалив Кавані суддя Річчі призначений на півфінал Кубка Америки

f37b23b16b365d4cfc1d77995f2201ee

Головний арбітр чвертьфінального матчу Кубка Америки з футболу між збірними Чилі та Уругваю Сандро Річчі буде обслуговувати півфінал турніру між збірними Аргентини та Парагваю. На минулому матчі він не помітив провокацію з боку Гонсало Хари.Футболист Кавани был удален за удар соперника в матче на Кубке АмерикиГоловний арбітр чвертьфінального матчу Кубка Америки з футболу між збірними Чилі та Уругваю Сандро Річчі, не помітив провокацію з боку Гонсало Хари, буде обслуговувати півфінал турніру між збірними Аргентини і Парагваю, повідомляється на офіційній сторінці Південноамериканської конфедерації футболу (КОНМЕБОЛ) в мікроблозі в Twitter.

Зустріч збірних Уругваю та Чилі пройшла 24 червня і завершився перемогою чилійців, господарів турніру з рахунком 1:0. Уругвайський нападник Едінсон Кавані на 63-й хвилині відмахнувся від захисника збірної Чилі Хари, за що отримав від Річчі другу жовту картку і був вилучений з поля. Однак, як показали телевізійні повтори, суддя пропустив провокацію з боку чилійця, який, підійшовши до Кавані зі спини, спершу поплескав його по сідницях, а потім тицьнув пальцем в анус, за що й отримав по обличчю. Хара згодом був дискваліфікований на три гри.

Раніше повідомлялося, що бразилець Річчі відсторонений від подальшої роботи на турнірі.

Півфінальний матч Кубка Америки Аргентина — Парагвай пройде 30 червня в Консепсьоні.