Гол Петрова приніс «Краснодару» перемогу над «Амкаром» в матчі РФПЛ

У матчі першого туру Російської футбольної прем’єр-ліги, що пройшов у Пермі, «Краснодар» переміг «Амкар» з рахунком 1:0. Футбольный мяч. Архивное фото «Краснодар» здобув перемогу над пермським «Амкаром» у матчі першого туру Російської футбольної прем’єр-ліги.

Зустріч, що пройшла в понеділок в Пермі, закінчилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких на 84-й хвилині відзначився Сергій Петров. У «Амкара» на 13-й хвилині поле за другу жовту картку і залишив нападник Олександр Прудніков, а на 71-й хвилині суддя Олексій Матюнін зрівняв склади, пред’явивши другий «гірчичник» півзахиснику Юрію Газинскому.

«Краснодар» у другому турі прийме московський «Спартак», а «Амкар» у гостях зустрінеться з казанським «Рубіном». Обидва матчі пройдуть 26 липня.