Збірна РФ зайняла третє місце на чемпіонаті світу з пляжного футболу

У складі збірної Росії голи забили Єгор Шайков (на 4-й хвилині), Анатолій Перемитин (11, 14), Кирило Романів (12) і Артур Папоротный (19). У італійців відзначилися Паоло Пальмаччи (26) і Сімоне Маринаи (33).Игрок сборной России по пляжному футболу Антон Шкарин и игрок сборной Италии Микеле Ди Пальма во время матча за третье место чемпионата мира по пляжному футболуЗбірна Росії перемогла команду Італії у матчі за третє місце на чемпіонаті світу з пляжного футболу в Португалії.

Зустріч, що пройшла в неділю, завершилася з рахунком 5:2 на користь росіян, які перемагали на чемпіонаті світу 2011 і 2013 роках. У складі збірної Росії голи забили Єгор Шайков (на 4-й хвилині), Анатолій Перемитин (11, 14), Кирило Романів (12) і Артур Папоротный (19). У італійців відзначилися Паоло Пальмаччи (26) і Сімоне Маринаи (33).

У фіналі турніру в неділю зіграють збірні Таїті і Португалії. Матч розпочнеться о 20:30 мск.