ФК «Астана» обіграв «Марібор» і вийшла у третій раунд кваліфікації ЛЧ

Гра, що пройшла в середу в Астані, закінчилася з рахунком 3:1 на користь господарів. У складі переможців відзначилися Бауыржан Джолчиев (12-я хвилина), Рохер Каньяс (43-я) і Патрік Твумаси (58-я). «Марібор» відповів голом Олександра Райчевіча (39-а).Футбольный мяч. Архивное фотоКазахстанська «Астана» завдала поразки словенському «Марібору» у матчі-відповіді другого відбірного раунду Ліги чемпіонів і за сумою двох зустрічей завоювала путівку в наступний етап.

Гра, що пройшла в середу в Астані, закінчилася з рахунком 3:1 на користь господарів. У складі переможців відзначилися Бауыржан Джолчиев (12-я хвилина), Рохер Каньяс (43-я) і Патрік Твумаси (58-я). «Марібор» відповів голом Олександра Райчевіча (39-а).

Перша зустріч цих команд, що відбулася 14 липня в Мариборі, закінчилася перемогою господарів з рахунком 1:0, але за сумою двох матчів далі пройшла «Астана».

Суперником «Астани» з третього відбірного раунду стане фінський ХІК.