Німець Симон Гешко виграв 17-й етап велобагатоденки «Тур де Франс»

Тридцять дві секунди Симону Гашке програв американець Ендрю Таланські. Замкнув трійку кращих колумбієць Рігоберто Уран.Велогонка Тур де Франс. Архивное фотоНімець Симон Гешко з команди Giant — Alpecin став переможцем 17-го етапу супервеломногодневки «Тур де Франс».

Гешко першим подолав 161 кілометр дистанції, 32 секунди йому програв американець Ендрю Таланськи (Cannondale-Garmin), замкнув трійку кращих колумбієць Рігоберто Уран (Etixx — Quick Step, +1 хвилина 1 секунда). Польський гонщик російської команди Tinkoff-Saxo Рафал Майка (+4.54) зайняв 13-е місце. Іспанський велогонщик Tinkoff-Saxo Альберто Контадор, у якого виникли механічні проблеми, програв Гешко 9 хвилин 33 секунди і зайняв 31-е місце.

Британець Кріс Фрум з Sky зберігає лідерство в загальному заліку, другим йде колумбієць Наиро Кінтана (Movistar, +3.10), замикає трійку іспанець Алехандро Вальверде з Movistar (+4.09). Відставання йде п’ятим Контадора зросла до 6 хвилин 40 секунд.

Словак Петер Саган з Tinkoff-Saxo зберігає зелену майку кращого спринтера гонки (420 очок) і випереджає німця Андре Грайпеля (Lotto-Soudal) на 104 бали.