ФК «Краснодар» зіграє зі «Слованом» у 3 кваліфікаційному раунді Ліги Європи

Зустріч, що пройшла в Дубліні, завершилася з рахунком 5:1 на користь гостей, у складі яких голи забили Роберт Віттек (41-я хвилина, 91, 93), Марко Милинкович (49) і Корнел Салата (81-ша), у господарів на 57-й відзначився Райан Суон.Тренировка ФК Краснодар. Архивное фотоСловацький «Слован» переміг ірландський «Юніверситі Коледж Дубліна» і став суперником «Краснодара» з третього відбіркового раунду футбольної Ліги Європи.

Зустріч, що пройшла в Дубліні, завершилася з рахунком 5:1 на користь гостей, у складі яких голи забили Роберт Віттек (41-я хвилина, 91, 93), Марко Милинкович (49) і Корнел Салата (81-ша), у господарів на 57-й відзначився Райан Суон. У першій зустрічі «Слован» переміг з рахунком 1:0.

Перший матч пройде 30 липня в Краснодарі, матч — відповідь-6 серпня.

Результати інших матчів дня:

«Бейтар» (Ізраїль) — «Шарлеруа» (Бельгія) — 1:4, загальний рахунок — 2-9,

«Ботошани (Румунія) — «Легія» (Польща) — 0:3, загальний рахунок — 0-4,

«Брондбю» (Данія) — «Берое» (Болгарія) — 0:0, загальний рахунок — 1-0,

«Гетеборг» (Швеція) — «Шльонськ» (Польща) — 2:0, загальний рахунок — 2-0,

«Діфферданж 03» (Люксембург) — «Трабзонспор» (Туреччина) — 1:2, загальний рахунок — 1-3,

ПАОК (Греція) — «Локомотив» (Загреб, Хорватія) — 6:0, загальний рахунок — 7-2,

«Русенборг» (Норвегія) —»КР Рейк’явік» (Ісландія) — 3:0, загальний рахунок — 4-0,

«Стремсгодсет» (Норвегія) — «Млада Болеслав» (Чехія) — 0:1, загальний рахунок — 2-2, «Стремсгодсет» вийшов в наступний раунд,

«Одд Гренланд» (Норвегія) — «Шемрок Роверс» (Ірландія) — 2:1, загальний рахунок — 4-1,

«Тракай» (Литва) — «Аполлон» (Кіпр) — 0:0, загальний рахунок — 0-4,

«Хайдук» (Хорватія) — «Копер» (Словенія) — 4:1, загальний рахунок — 6-4.